Niekonwencjonalny styl – letnie damskie obuwie botki

Jeśli pomyślisz o tym, z jakimi kolorami najczęściej kojarzy nam się lato, na pewno staną Ci przed oczami bujna zieleń rozprzestrzeniającej się wokół roślinności, jaskrawy błękit nieba czy radosna żółtość słońca – ale też rudy brąz świeżego drewna.

Dlaczego by więc nie wprowadzić tych kolorów do swojej garderoby? Zrób to w sposób niekonwencjonalny – lekkie letnie obuwie botki w intensywnych barwach to absolutny must have tego sezonu!

 

Obuwiane odcienie i kształty

Lato jest czasem, kiedy Twoja zwykłe obuwie botki wędruje do szafy, a na pierwszy plan wysuwają się bardziej fantazyjne alternatywy. Liczba mnoga nie jest tutaj przypadkowa. Inną torebkę weźmiesz na imprezę, inną po zakupy, na randkę, a jeszcze inną na plażę – a do torebki zawsze musisz mieć dopasowane buty. Na szalone wyjścia dobrze sprawdzi się wygodne obuwie botki na płaskim obcasie – tego typu buty są na tyle wygodne, że na pewno nie będą Ci zawadzać. Na zakupach czy na kąpielisku lepiej mieć ażurowe botki ze skóry, które pozwolą Twojej stopie swobodnie oddychać. A na spotkaniu z ukochaną osobą? Może lekkie obuwie damskie botki z romantycznymi frędzlami?

 

Owocowe love

Również sezon owocowy zaczyna się latem. Soczyste arbuzy, słodkie mango i czerwone truskawki to doskonała inspiracja w modzie. Odważ się i zaopatrz się z koleżankami w obuwie botki kojarzące się z największymi rozkoszami lata!

Dodaj komentarz