Obuwie damskie botki – diabeł tkwi w szczegółach…

…nawet kiedy nie ubiera się u Prady. Drobne detale stanowią podstawę udanej stylizacji, o czym na co dzień często się zapomina, ulegając szybkiemu tempu życia. Istnieje jednak kilka kluczowych chwytów, dzięki którym będziesz postrzegana jako osoba, która potrafi dobrze się ubrać. Oto kilka z nich:

 

  • Buty nie bez przyczyny są nazywane wisienką na garderobianym torcie. Stanowią one swoistą wizytówkę kobiety, która je nosi. Usiądź spokojnie i zastanów się nad swoimi preferencjami w ubiorze. Wybrane w zgodzie z Twoim stylem obuwie damskie botki stanie się Twoim nieodłącznym towarzyszem – czasem na długie lata.
  • Obuwie botki zawsze powinno pasować do damskiej torebki – u mężczyzn w parze z butami idzie pasek. Niech te dwa elementy garderoby zawsze mają jakieś cechy wspólne.
  • Nie obawiaj się, jeśli obuwie damskie botki i torebka różnią się od siebie tonem. Coraz częściej odchodzi się od idealnego dopasowania koloru, minimalne różnice potrafią całkiem skutecznie odświeżyć cały wizerunek.
  • Zarówno obuwie damskie botki, jak i damska torebka to nie tylko ozdoba – mogą być też całkiem funkcjonalne. Botki mogą być przystosowane do osób aktywnych oraz profilować stopę. Co się tyczy torebek, dostępne są 2 w 1, służące też jako plecaki, albo obszerne shoppery, który idealnie sprawdzą się podczas zakupowej eskapady w galerii, supermarkecie lub na lokalnym ryneczku.

 

W dzisiejszych czasach obuwie botki jest jak kameleon – odpowiednio dobrany model sprawdzi się przy każdym wyjściu, wspomagając Twoje zamiary i dodając Ci pewności siebie.

Dodaj komentarz