Wygodny plecak, wygodne obuwie botki – nowe trendy w modzie

Jeszcze kilka dekad temu damska torebka była nieodłącznym elementem kobiecego stroju. Chociaż w dzisiejszych czasach w dużej mierze nadal tak jest, to jednak wprawne oko jest w stanie wychwycić pewne zmiany w obecnej modzie.

Kobiecy dress-code się zmienia i coraz częściej kobiety wybierają wygodniejsze, bardziej praktyczne rozwiązania. Płaskie buty (m.in. obuwie botki czy sportowe) wypierają tradycyjne szpilki w pracy biurowej, a funkcjonalne plecaki – damskie torebki.

Jeśli komuś się jednak wydaje, że rezygnując z tradycyjnej torebki i butów na wysokich obcasach kobieta ma do wyboru tylko ograniczony wybór kształtów i wzorów, ten jest w wielkim błędzie. Żadna branża nie podąża za potrzebami swoich wyznawców tak szybko jak moda.

Plecaki potrafią być sprawą tak indywidualną jak klasyczne damskie torebki, co więcej, obie rzeczy mogą być ze sobą połączone w formie 2 w 1. Istnieją plecaki sportowe, klasyczne, eleganckie, skórzane i wzorzyste – do wyboru, do koloru. To samo tyczy się wygodnego i stabilnego obuwia – obuwie damskie botki jest tak różnorodne, jak nigdy dotąd. Producenci plecaków zawierają umowy ze znanymi grafikami komputerowymi oraz projektantami, żeby spełnić oczekiwania swoich klientek. Damskie plecaki i obuwie damskie botki weszły na salony – stanowi to niebagatelny zwiastun faktu, że zagrzeją u nas miejsce na dłużej.

Nie daj się więc zdołować kąśliwym uwagom, na temat tego, że bez torebki i szpilek nie jesteś prawdziwą kobietą. Trendy mówią co innego! Żyjesz w czasach, kiedy możesz nosić co chcesz i kiedy chcesz – skorzystaj z tego! Postaw na wygodę – plecak i obuwie botki.

Dodaj komentarz