Vivant akcenty! Obuwie botki na lato

Lato to pora roku, w której świat wokół nas się rozjaśnia, promienieje w blasku słońca. Tendencje te w równym stopniu odzwierciedla letnia moda. Wyjmujemy z szafy jasne, letnie sukienki lub też uzupełniamy naszą garderobę, ze szczególnym upodobaniem stawiając na ponadczasową biel.

Paradoksalnie przy takich delikatnych kreacjach dobrze sprawdzi się obuwie damskie botki w mocnych kolorach, które już od jakiegoś czasu niezmiennie cieszą się popularnością wśród projektantów. Czerń i brąz to standard, jakie są alternatywy?

 

Obuwie botki jak ulubione słodkości

Dobrze dobrane obuwie damskie botki kształtem i kolorem potrafi oddziaływać na wszystkie zmysły.

Wybierając obuwie botki o zdecydowanym, zaokrąglonym kształcie i pastelowych lub pudrowych wersjach klasycznych kolorów, możesz zyskać wrażenie, że nieustannie masz przy sobie  pyszny francuski makaronik. Samo słowo pastel w języku hiszpańskim oznacza bowiem słodkie ciasteczko. Możesz się też zdecydować na leisty zamsz w pastelowych kolorach najlepszych włoskich lodów – Twoje letnie obuwie botki na pewno miło Ci się skojarzy z tym letnimi smakołykami. Wybieraj dodatki tak, aby czuć błogość na samą myśl o ich noszeniu.

 

Jakie kolory robią największe wrażenie?

Do najmodniejszych kolorów tego sezonu zaliczamy kolory takie jak kremowy, łososiowy czy też pudrowy róż. Jeśli jesteś fanką klasyki, postaw na eteryczną, popielatą szarość, która także wpisuje się w obecne trendy. Obuwie damskie botki w tych kolorach na pewno zrobi furorę!

Dodaj komentarz